Start
IV Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych
14 września 2013 roku, zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedstawicieli organizacji pozarządowych na plac Wolności, na którym wspólnie będziemy świętować IV Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych.
Czytaj całość
 
Konkurs Zdrowa Gmina

Konkurs Zdrowa Gmina – po raz czwarty wspiera walkę o zdrowie, po raz pierwszy angażuje całą Polskę.


Konkurs Zdrowa Gmina realizowany jest w Polsce od 2009 roku. Każdorazowo jego cel pozostaje niezmienny – zakłada pracę nad zwiększeniem liczby osób zgłaszających się na badania profilaktyczne ukierunkowane na wczesne wykrywanie chorób nowotworowych,
tj. na: mammografię, cytologię i kolonoskopię. Wszystkie promowane w Konkursie procedury wykonywane są bezpłatnie w placówkach współpracujących z Narodowym Funduszem Zdrowia i Narodowym Programem Zwalczania Chorób Nowotworowych.

 Więcej informacji o konkursie i o bezpłatnych badaniach profilaktycznych

 
Plan miasta i wyszukiwarka lokalu wyborczego

Plan miasta i wyszukiwarka lokalu wyborczego - zmiany związane z nowym podziałem Miasta na okręgi wyborcze i stałe obwody głosowania

 
Plan Miasta zamieszczony na stronie www.poznan.pl (http://www.poznan.pl/mim/plan/) został dostosowany do nowego podziału Miasta na okręgi wyborcze i stałe obwody głosowania. Ponadto wprowadzono istotne zmiany w funkcjonalności umożliwiającej wyszukanie lokalu wyborczego na planie. Pojawiła się między innymi możliwość obejrzenia zdjęć lokalu, a także sprawdzenia innych lokali wyborczych znajdujących się w pobliżu.

PLAN MIASTA

 
Poznańskie Święto Plonów


W dniu 31 sierpnia 2013r. o godz. 13:00 mszą świętą w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej rozpoczną się tegoroczne uroczystości. Po eucharystii  przejdzie korowód dożynkowy do Parku Wilsona gdzie odbędzie się dalsza część wydarzenia.  Przygotowano liczne atrakcje: konkursy i pokazy edukacyjne, występy zespołów tanecznych, instrumentalnych i wokalnych, a także wystawy.
Organizatorami „Święta Plonów” są Miasto Poznań i Miejski Związek Kółek i Organizacji Rolniczych w Poznaniu.


Czytaj całość
 
Konsultacje w sprawie parkowanie na Jeżycach

Od 9 do 13 sierpnia potrwają konsultacje społeczne w sprawie strefy płatnego parkowania na Jeżycach.
Konsultacje społeczne rozpoczną się 9, a potrwają do 13 sierpnia i będą się odbywały w czterech etapach. 9, 10 12 i 13 sierpnia na chętnych będą czekały dwuosobowe zespoły ankieterów w specjalnie przygotowanych i oznakowanych punktach: przy rynku Jeżyckim, przy moście Teatralnym i przy placu Asnyka. Punkty będą działały codziennie od godz. 09.00, w piątek - do g.16.00, w sobotę - do godz. 14.00 oraz w pon. i wtorek - do g. 18.00.

 

Czytaj całość
 
Bezpłatne Półkolonie
Rada Osiedla Jeżyce przy współpracy z Fundacją Restart organizuje:

Sierpniowe półkolonie
„Wakacyjne swawole”
 
 
 
II etapie konsultacji społecznych

Konsultacje dotyczące studium zagospodarowania przestrzennego Poznania

Zapraszamy mieszkańców do udziału w II etapie konsultacji społecznych dotyczących Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w polityce przestrzennej miasta Poznania.

Czytaj całość
 
Jak sprawnie i szybko poruszać się po Poznani

Jak sprawnie i szybko poruszać się po Poznaniu? - weź udział w konsultacjach

 Na Jeżycach - 20 czerwca 2013 r. godz. 17:00 - Budynek Internatu Ośrodka Szkolno- Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza, ul. Szamotulska 67 w Poznaniu

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Planu transportowego aglomeracji poznańskiej. Państwa głos ma wpływ na usprawnienie komunikacji miejskiej w Poznaniu!

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety!

 

Więcej informacji i pozostałe terminy na 

 
Gorące przyjęcie w gorącej Finlandii

Wizyta w Porvoo w Finlandii  w dniach 5 – 9  czerwca 2013 roku w kraju, gdzie  uczniowie uzyskują znakomite wyniki w międzynarodowych testach oraz gdzie edukacja stoi na najwyższym poziomie europejskim.

Sprawozdanie z pobytu w Finlandii - czytaj całość  - poniżej fotorelacja

Czytaj całość
 
VIII Spartakiada Seniorów

VIII Spartakiada Seniorów, 24-27 czerwca 2013 roku, obiekty POSiR na terenie Poznania.

24 czerwca w Poznaniu po raz ósmy ruszy Spartakiada Seniorów. Każdy kto, chciałby wziąć udział w zawodach, może to zrobić. Zgłoszenia przyjmują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji do czwartku!

- Zainteresowanie imprezą ciągle rośnie, co pokazuje, że organizacja tego typu zawodów jest potrzebna. Jesteśmy najprawdopodobniej jedynym miastem w Polsce, które taką spartakiadę organizuje - mówi Zbigniew Madoński dyrektor POSiR.

Czytaj całość
 
Zbiórka elektrośmieci

Chcesz pozbyć się z domu dawno nieużywanych lub niedziałających urządzeń elektrycznych i elektronicznych?  - starego telewizora, telefonu, monitora, lodówki, kuchenki, pralki, niedziałającego radia, zużytej żarówki lub innego niepotrzebnego urządzenia?

 

Czytaj całość
 
Obchody 57. rocznicy Poznańskiego Czerwca '56

W związku ze zbliżającą się 57. rocznicą Poznańskiego Czerwca '56 chcemy zaprosić do udziału w uroczystościach tego wydarzenia i oddania Hołdu bohaterom Czerwca 1956 roku.  

 

Program obchodów 

Rocznica Poznańskiego Czerwca 1956 roku

W czwartkowy poranek 28 czerwca 1956 roku w Zakładach Metalowych im. Józefa Stalina w Poznaniu (nazwa Zakładów Cegielskiego w latach 1949-1956), pierwszy raz w powojennej Polsce doszło do protestów robotniczych przeciwko totalitarnej władzy komunistów, w obronie wolności i godności ludzkiej.

Czytaj całość
 
KONKURS ARCHITEKTONICZNY

Konkurs architektoniczny Park(ing) Day

w ramach programu GENERATOR MALTA, Malta Festival Poznań 2013

 

Image 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 66 - 78 z 390


^
^


Sponsor strony
Serwis internetowy zapewnia
HORYZONT Technologie Internetowe
http://www.horyzont.net/

Horyzont
Miejski Program Rewitalizacji
Miejski Program Rewitalizacji
Jeżyce na Facebooku
Sondy
Czy uważasz, że powinno się objąć Jeżyce strefą parkingową (do ul. Kraszewskiego)?
 
na co powinny być przeznaczone pomieszczenia Domu Tramwajarza?
 
Nowości
Popularne
Zapraszamy do ściągania nowych numerów "Naszych Jeżyc"
 
Reklama
Ostatnie 5 ogłoszeń